6 Ocak 2011 Perşembe

YoruldumYılbaşından bir hafta önce kısa bir Londra gezisi yaptık. İkimizde Londra'da olmayı seviyoruz. Bizim olduğumuz haftasonu indirim varmış.Bütün mağazalar tıklım tıklımdı. Ama ne tarafa baksam çekik gözlü gördüm. Ne kadar çok gezip alışveriş yapıyorlar şaşırdım. Her mağazadan elleri kolları dolu çıktılar.Kuyruklarda hep onlar vardı. Ufak tefek şeyler aldık ama o kuyruklara girecek halim yoktu.
Yılbaşı için İstanbul'dan arkadaşım geldi ve O'nunla beraber günübirlik Düsseldorf'a gittik.Orada da dolaş ve alışveriş yap, sonra buraya gel ve dolaş. Yılbaşında sokaklarda ol.Yaşlandığımı anladım, bu kadar gezmeyi kaldıramadım. Arkadaşım gitti ben iki gün evde pinekledim resmen.
Şimdi de eşyaları toplama telaşına başladım. Taşınmamıza bir haftadan az kaldı, bir sürü işim var. Sözde nakliye şirketi yapacak ama ben herşeyi koliliyorum. Büyükleri bırakıyorum.Kaçıncı taşınmam bu, her seferinde panik olup sonrada hiç gerek yokmuş diyorum.

İngiltere'den kareler..
5 yorum:

 1. buradan da haftasonu ingiltereye alışvere gidiyorlar hafta sonu indirimlerde falan gitmeli mi el kol dolu dolu alışveriş yapmalı mı ne : )

  YanıtlaSil
 2. Biz de Londra'daydik :)) Indirimler superdi! NL zevksizliginden sonra UK magazalari icimi acti, dolabimi yeniledi, cuzdanimi bosaltti :))
  Amsterdam ici tasinma mi yoksa yolculuk mu var?
  Kolay gelsiiiin

  YanıtlaSil
 3. mine, normalde pahalı bir şehir Londra ama indirim zamanı güzel oluyor. Genede Türkiye'den alışverişe gidilir mi bilemem:)
  dudu, yanyana geçtik mi acaba:)) yolculuk İstanbul dolaylarına.. Oraya beklerim:))

  YanıtlaSil
 4. Iyi yolculuklar dilerim o zaman! Geri donusun sirri neyse bize de soyle de tez zamanda biz de yolcu olalim :)))

  YanıtlaSil
 5. Duducuğum, eşinin buradakinden daha iyi bir iş teklifi alması. En azından bizim için o geçerli:)) Darısı başına ama seninki ister mi bilmiyorum:)

  YanıtlaSil